Marinus Heijl (1835-1931)

Kavel 1529 Marinus Heijl (1835-1931)
Kavel 1529. Marinus Heijl (1835-1931)

Aquarel. Rust aan de waterkant. Rechtsonder gesigneerd Marinus Heijl (Utrecht 1835 - Amsterdam 1931).

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 56 x 77 cm; lijst 87 x 67 cm
Huidig bod € 130
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel