Kavel | 1075. Aquarel, pennendoos en bronzen beeld |
Omschrijving | Een 20e eeuwse Perzische aquarel in ingelegde lijst, met daarbij een 19e eeuwse Perzisch lakwerken pennendoos en een bronzen beeld van een Indische godin in Frans bronzen montuur. |
Taxatiewaarde | € 70 - € 100 |
Veiling | Veilingavond 4 (25 januari) - timed online |
Afmetingen | |
Conditie | 16,5 x 22 cm |
Huidig bod | € 20 |
Vorig kavel | Volgend kavel |