Aquarel, pennendoos en bronzen beeld

Kavel 1075 Aquarel, pennendoos en bronzen beeld
Kavel 1075. Aquarel, pennendoos en bronzen beeld

Een 20e eeuwse Perzische aquarel in ingelegde lijst, met daarbij een 19e eeuwse Perzisch lakwerken pennendoos en een bronzen beeld van een Indische godin in Frans bronzen montuur.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Conditie 16,5 x 22 cm
Huidig bod € 20
Vorig kavel Volgend kavel