Julius Mühlhaus

Kavel 1162 Julius Mühlhaus
Kavel 1162. Julius Mühlhaus

Een vroeg 20e eeuwse Boheems glazen vaas. Handbeschilderd en verguld met florale decors. Ontwerp Julius Mühlhaus for Glasshütte, Haida Steinshönau.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Hoogte 21 cm
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel