Bronzen scheepsklok

Kavel 1047 Bronzen scheepsklok
Kavel 1047. Bronzen scheepsklok

Een 20e eeuwse bronzen scheepsklok met emaille wijzerplaat en secondeaanduiding, gemerkt L.J. Harri, Amsterdam.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Doorsnede 21,5 cm (achterzijde)
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel