Divers

Kavel 1175 Divers
Kavel 1175. Divers

Lot divers: een zilveren zakhorlogehouder (Mr. D. Burger, Haarlem), een parelmoeren beursje, twee vergulde manchetknopen met initialen, een zilveren speld, een doublé potloodje en een 14 karaats gouden collier.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Conditie Collier beschadigd
Huidig bod € 140
Verkocht voor € 140
Vorig kavel Volgend kavel