Diverse zakhorloges en polshorloges

Kavel 1420 Diverse zakhorloges en polshorloges
Kavel 1420. Diverse zakhorloges en polshorloges

Lot diverse zakhorloges en polshorloges, waaronder een verguld Elgin zakhorloge en een Engels zilveren zakhorloge, met defecten. Met daarbij een groot lot 20e eeuwse dameshorloges, Quartz, op lederen band.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Huidig bod € 140
Verkocht voor € 140
Vorig kavel Volgend kavel