Kavel | 1420. Diverse zakhorloges en polshorloges |
Omschrijving | Lot diverse zakhorloges en polshorloges, waaronder een verguld Elgin zakhorloge en een Engels zilveren zakhorloge, met defecten. Met daarbij een groot lot 20e eeuwse dameshorloges, Quartz, op lederen band. |
Taxatiewaarde | € 50 - € 70 |
Veiling | Veilingavond 4 (25 januari) - timed online |
Afmetingen | |
Huidig bod | € 140 |
Verkocht voor | € 140 |
Vorig kavel | Volgend kavel |