Drie antieke strooilepels

Kavel 1181 Drie antieke strooilepels
Kavel 1181. Drie antieke strooilepels

Lot van drie antieke 19e eeuwse strooilepels. Een stel van twee dezelfde met zeskantige bak, Mr. J.B. van den Burcht, Rotterdam 1840. De derde lepel met O-vormige bak uit 1839, onduidelijk meesterteken.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel