| Kavel | 1181. Drie antieke strooilepels |
| Omschrijving | Lot van drie antieke 19e eeuwse strooilepels. Een stel van twee dezelfde met zeskantige bak, Mr. J.B. van den Burcht, Rotterdam 1840. De derde lepel met O-vormige bak uit 1839, onduidelijk meesterteken. |
| Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
| Veiling | Veilingavond 4 (25 januari) - timed online |
| Huidig bod | € 70 |
| Verkocht voor | € 70 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |