Drie stuks Chinees porselein

Kavel 1135 Drie stuks Chinees porselein
Kavel 1135. Drie stuks Chinees porselein

Lot van drie stuks Chinees porselein: een 18e eeuws Chinees exportporseleinen theepotje. Met daarbij een capucijner kom en een 19e eeuwse kom gemerkt met vierkaraktermerk.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Conditie Deksel gelijmd
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel