Drie stuks zilver, 18e en 19e eeuws

Kavel 1413 Drie stuks zilver, 18e en 19e eeuws
Kavel 1413. Drie stuks zilver, 18e en 19e eeuws

Lot van drie stuks zilver in mahoniehouten doosje: een 18e eeuwse naaldenkoker met portretmedaillons van Stadhouder Willem V en Sophia Wilhelmina van Pruisen, Mr. Dirk Hoep, Hoorn, jaarletter vermoedelijk C = 1788. Met daarbij een Kienzle zakhorloge, handopwinder en een 19e eeuws zilveren tondeldoosje met graveerwerk.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 200
Verkocht voor € 200
Vorig kavel Volgend kavel