Frans schildpad beursje met Chinoiserie goud en zilver ingelegd decor en Japans Imari pijpvaasje

Kavel 1004 Frans schildpad beursje met Chinoiserie goud en zilver ingelegd decor en Japans Imari pijpvaasje
Kavel 1004. Frans schildpad beursje met Chinoiserie goud en zilver ingelegd decor en Japans Imari pijpvaasje

Een antiek 19e eeuws Frans schildpad beursje met Chinoiserie goud en zilver ingelegd decor met bomen, een pagode en een kraanvogel. Met daarbij een Japans Imari pijpvaasje

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Hoogte 14 cm
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel