Porceleyne Fles, 1968

Kavel 1149 Porceleyne Fles, 1968
Kavel 1149. Porceleyne Fles, 1968

Een gecraqueleerde aardewerken schotel met voorstelling van twee vissen. Gemerkt Porceleyne Fles, Delft. Model 834, beschilderd door H.C.M. Kroon. Jaarletters CM = 1968. In goede staat.

Taxatiewaarde € 50 - € 100
Afmetingen Doorsnede 30 cm
Conditie In goede staat
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel