Kavel | 1041. Houten gefineerde sigaren humidor |
Omschrijving | Een houten gefineerde sigaren humidor. Met hygrometer. Gemerkt Humidif. |
Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
Veiling | Veilingavond 4 (25 januari) - timed online |
Afmetingen | 22 x 29 x 10 cm |
Huidig bod | € 35 |
Verkocht voor | € 35 |
Vorig kavel | Volgend kavel |