Houten gefineerde sigaren humidor

Kavel 1041 Houten gefineerde sigaren humidor
Kavel 1041. Houten gefineerde sigaren humidor

Een houten gefineerde sigaren humidor. Met hygrometer. Gemerkt Humidif.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 22 x 29 x 10 cm
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel