Kavel | 1024. Japans Kutani aardewerken beeld |
Omschrijving | Een Japans Kutani aardewerken beeld, voorstelling van Daruma Daishi/Bodhidharma met een geisha die zijn oor schoonmaakt. Vroeg 20e eeuws.19 x 23 centimeter. |
Taxatiewaarde | € 80 - € 120 |
Veiling | Veilingavond 4 (25 januari) - timed online |
Afmetingen | 19 x 23 cm |
Conditie | Eén vinger beschadigd |
Huidig bod | € 30 |
Verkocht voor | € 30 |
Vorig kavel | Volgend kavel |