Japans Kutani aardewerken beeld

Kavel 1024 Japans Kutani aardewerken beeld
Kavel 1024. Japans Kutani aardewerken beeld

Een Japans Kutani aardewerken beeld, voorstelling van Daruma Daishi/Bodhidharma met een geisha die zijn oor schoonmaakt. Vroeg 20e eeuws.19 x 23 centimeter.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 19 x 23 cm
Conditie Eén vinger beschadigd
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel