Jugendstil tinnen schaal

Kavel 1009 Jugendstil tinnen schaal
Kavel 1009. Jugendstil tinnen schaal

Een jugendstil tinnen schaal, 20e eeuws. Gemerkt WMF. Met daarbij een grote schulptuur van een dansende vrouw in art deco stijl, naar Chiparus.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Lengte 38 cm en hoogte 50 cm
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel