Keramieken schenkkan

Kavel 1154 Keramieken schenkkan
Kavel 1154. Keramieken schenkkan

Een 20e eeuwse keramieken schenkkan in de vorm van een pinguin, gemerkt Egersund Norge. Ontwerp Jacob Kielland Somme (Stavanger 1862 - Moss 1940). ca. 1950.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Hoogte 17 cm
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel