John A. Noble (1913-1985)

Kavel 1531 John A. Noble (1913-1985)
Kavel 1531. John A. Noble (1913-1985)

Litho, in lijst. Man op een zeilschip, getiteld “Mizzen Boom Tackle Mast & Men #5”. Rechtsonder gesigneerd John A. Noble (Amerika, 1913-1985)

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 47 x 36,5 cm
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel