Lot van veertien tegels

Kavel 1581 Lot van veertien tegels
Kavel 1581. Lot van veertien tegels

Lot van veertien tegels: zes blauw-witte tegels, diverse voorstellingen en 8 acht tegels met polychroom decor van bloemen. 19e/20e eeuw.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel