Porseleinen gebakstel met schaal en twaalf schoteltjes

Kavel 1084 Porseleinen gebakstel met schaal en twaalf schoteltjes
Kavel 1084. Porseleinen gebakstel met schaal en twaalf schoteltjes

Een 20e eeuws porseleinen gebakstel met schaal en twaalf schoteltjes, gedecoreerd met florale motieven en gouden bies. Gemerkt Kaiser, Germany.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel