Schilderij, olieverf op board

Kavel 1552 Schilderij, olieverf op board
Kavel 1552. Schilderij, olieverf op board

Schilderij, olieverf op board, in gouden ornamentenlijst. Landschap met bomen en rivier. Ongesigneerd. Herkomst: Hotel de Wijnberg, Bolsward.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 25,5 x 20,5 cm
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel