Arnoldus Oldenhave (1905-1997)

Kavel 1538 Arnoldus Oldenhave (1905-1997)
Kavel 1538. Arnoldus Oldenhave (1905-1997)

Schilderij, olieverf op doek. Havengezicht van Amsterdam. Rechtsonder gesigneerd Arnoldus Oldenhave (1905 - 1997).

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 65
Verkocht voor € 65
Vorig kavel Volgend kavel