Set van zes verguld zilveren theelepeltjes en nog een set

Kavel 1184 Set van zes verguld zilveren theelepeltjes en nog een set
Kavel 1184. Set van zes verguld zilveren theelepeltjes en nog een set

Een set van zes eerste gehalte (925/1000) verguld zilveren theelepeltjes. Gemerkt ‘Made in Norway Sterling 925s’. Met daarbij nog een set , gemerkt ‘H. G & S. Sterling Denmark’.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel