Tien stuks Chinees en Japans porselein

Kavel 1122 Tien stuks Chinees en Japans porselein
Kavel 1122. Tien stuks Chinees en Japans porselein

Lot met tien stuks 18e en 19e eeuws Chinees en Japans porselein, waaronder kop en schotels en een Amsterdams bont en kantonese kom,

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Doorsnede 15 en 23 cm
Conditie Kantonese kom gerestaureerd.
Huidig bod € 160
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel