Twaalf Engels porseleinen sculpturen

Kavel 1015 Twaalf Engels porseleinen sculpturen
Kavel 1015. Twaalf Engels porseleinen sculpturen

Lot van twaalf laat 19e eeuwse Engels porseleinen sculpturen, honden, waaronder enkele sets ‘hoerenhondjes’.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Hoogte 10-33 cm.
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel