Twee aquarellen, Hollandse school 19e eeuw

Kavel 1575 Twee aquarellen, Hollandse school 19e eeuw
Kavel 1575. Twee aquarellen, Hollandse school 19e eeuw

Lot van twee 19e eeuwse aquarellen: één met voorstelling van ruiter met twee paarden in het water, ges. A.J.J. Sierens (?), en één met voorstelling van twee figuren bij een herberg, onduidelijk gesigneerd

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel