Twee broches

Kavel 1241 Twee broches
Kavel 1241. Twee broches

Lot van twee broches: een gouden 19e eeuws exemplaar met zilveren achterkant, gevuld. Met daarbij een vergulde broche met onyx.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 65
Verkocht voor € 65
Vorig kavel Volgend kavel