Twee Chinees porseleinen schotels en theepot

Kavel 1131 Twee Chinees porseleinen schotels en theepot
Kavel 1131. Twee Chinees porseleinen schotels en theepot

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Blauw/ wit. Floraal en één met een insect. Roombordje en diepe schotel. Hierbij een vroeg 20e eeuwse Chinees porseleinen theepot. Polychroom met vogels en bloemen decor.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Doorsnede 16 en 21 cm; hoogte 15 cm
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel