Twee Chinees porseleinen Shiwan sculpturen

Kavel 1112 Twee Chinees porseleinen Shiwan sculpturen
Kavel 1112. Twee Chinees porseleinen Shiwan sculpturen

Lot van twee 20e eeuwse Chinees porseleinen Shiwan sculpturen. Voorstelling van leraar met leerling, gesigneerd Wan Jiang. En een groen geglazuurd beeld van Guan Yu

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 30
Vorig kavel Volgend kavel