Twee kandelaars, veger en blik en wandbord

Kavel 1157 Twee kandelaars, veger en blik en wandbord
Kavel 1157. Twee kandelaars, veger en blik en wandbord

Lot van twee zwaar uitgevoerde 20e eeuwse kandelaars in art deco/Bauhaus stijl. Met daarbij een art nouveau veger en blik met gestileerd decor van vlinders, gemerkt met initialen RS, en een Nieuwe Kunst wandbord met opschrift “gezelligheid kent geen tijd’.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Doorsnede 22 cm
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel