Twee majolica borden, 17e eeuw

Kavel 1583 Twee majolica borden, 17e eeuw
Liquid error: internal 1583. Twee majolica borden, 17e eeuw

Twee antieke borden, waaronder een majolica schotel met polychroom decor van een tulp en kabelmotief als randdecoratie. Rotterdam, vroeg 17e eeuws.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Conditie Gerestaureerd
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Bieden mogelijk tot Deze veiling is gesloten.
Vorig kavel Volgend kavel