Twee majolica borden, 17e eeuw

Kavel 1583 Twee majolica borden, 17e eeuw
Kavel 1583. Twee majolica borden, 17e eeuw

Twee antieke borden, waaronder een majolica schotel met polychroom decor van een tulp en kabelmotief als randdecoratie. Rotterdam, vroeg 17e eeuws.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Conditie Gerestaureerd
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel