Twee schilderijen, olieverf op paneel

Kavel 1560 Twee schilderijen, olieverf op paneel
Kavel 1560. Twee schilderijen, olieverf op paneel

Lot van twee schilderijen, olieverf op paneel. Eén met voorstelling van een standbeeld, één met voorstelling van een dame, valselijk gesigneerd G.H. Breitner.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 9,5 x 15 cm en 8 x 22,5 cm
Huidig bod € 140
Verkocht voor € 140
Vorig kavel Volgend kavel