Twee tafelklokjes, één gesigneerd Wuba.

Kavel 1057 Twee tafelklokjes, één gesigneerd Wuba.
Kavel 1057. Twee tafelklokjes, één gesigneerd Wuba.

Lot van twee 20e eeuwse tafelklokjes, één gesigneerd Wuba.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Hoogte 18 en 29 cm
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel