Kavel | 1069. Twee verguld bronzen sculpturen |
Omschrijving | Twee verguld bronzen sculpturen, tempelwachters. Thailand, 20e eeuws. |
Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
Veiling | Veilingavond 4 (25 januari) - timed online |
Afmetingen | Hoogte 19 en 20,5 cm |
Huidig bod | € 75 |
Verkocht voor | € 75 |
Vorig kavel | Volgend kavel |