Twee verguld bronzen sculpturen

Kavel 1069 Twee verguld bronzen sculpturen
Kavel 1069. Twee verguld bronzen sculpturen

Twee verguld bronzen sculpturen, tempelwachters. Thailand, 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Hoogte 19 en 20,5 cm
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel