Twee zilveren doosjes

Kavel 1269 Twee zilveren doosjes
Kavel 1269. Twee zilveren doosjes

Lot van twee zilveren doosjes: een 20e eeuws gegraveerd ovaal lodereindoosje, gemerkt ZII. Met daarbij een 19e eeuws zilveren muntendoosje met op de bovenzijde een Willem III muntje

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel