Twee zilveren geboortebekers

Kavel 1382 Twee zilveren geboortebekers
Kavel 1382. Twee zilveren geboortebekers

Lot van twee 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren geboortebekers. Het grote exemplaar met filetrand, gemerkt van Kempen & Begeer. Het kleine exemplaar gemerkt met een torentje. Beide zonder inscriptie.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel