Twee zout- en peperstrooiers

Kavel 1386 Twee zout- en peperstrooiers
Kavel 1386. Twee zout- en peperstrooiers

Lot van twee 20e eeuwse eerste gehalte (925/1000) zout- en peperstrooiers. De grote modellen gemerkt LaPierre Sterling Weighted Reinforce, de kleine modellen Birmingham, meesterteken C.C.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel