Vijf glazen sculpturen van uilen

Kavel 1144 Vijf glazen sculpturen van uilen
Kavel 1144. Vijf glazen sculpturen van uilen

Lot van vijf glazen sculpturen van uilen, design. De grootste gesigneerd L.C.H. Dreutler, twee exemplaren gemerkt Hadeland.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 15
Verkocht voor € 15
Vorig kavel Volgend kavel