Zes Chinees porselenein borden

Kavel 1115 Zes Chinees porselenein borden
Kavel 1115. Zes Chinees porselenein borden

Lot van zes 20e eeuwse Chinees porseleinen borden, Famille Rose, met decor van twee lijzen in een tuin. Achterzijde gemerkt met vierkaraktermerk.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Doorsnede 26 cm
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel