Zilveren geboortelepel

Kavel 1244 Zilveren geboortelepel
Kavel 1244. Zilveren geboortelepel

Een 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren geboortelepel met getorste steel. Steelbekroning beschadigd. Gemerkt met pseudokeuren. Mr. R.J. Spaanstra, Drachten/Wommels/Berlikum/Heerenveen na 1861

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel