Zilveren opengewerkt bonbonmandje

Kavel 1194 Zilveren opengewerkt bonbonmandje
Kavel Zilveren opengewerkt bonbonmandje

Een tweede gehalte (835/1000) zilveren opengewerkt bonbonmandje. Onduidelijk meesterteken, jaarletter D= 1913.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Lengte 17 centimeter
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel