Kavel | 1406. Zilveren suikerstrooilepel en natfruitschep |
Omschrijving | Lot van twee stuks 19e eeuws Nederlands zilver: een zilveren suikerstrooilepel met gegraveerde steel, Mr. Gerrit Frederik Ezn van Geelen, Schoonhoven 1868. Met daarbij een zilveren natfruitschep met parelrand, onduidelijk meesterteken, 1882. |
Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
Veiling | Veilingavond 4 (25 januari) - timed online |
Afmetingen | |
Huidig bod | € 45 |
Verkocht voor | € 45 |
Vorig kavel | Volgend kavel |