Zilveren suikerstrooilepel en natfruitschep

Kavel 1406 Zilveren suikerstrooilepel en natfruitschep
Kavel 1406. Zilveren suikerstrooilepel en natfruitschep

Lot van twee stuks 19e eeuws Nederlands zilver: een zilveren suikerstrooilepel met gegraveerde steel, Mr. Gerrit Frederik Ezn van Geelen, Schoonhoven 1868. Met daarbij een zilveren natfruitschep met parelrand, onduidelijk meesterteken, 1882.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel