Zilveren tabaksdoosje en blauwbeschilderd aardewerken wandbord

Kavel 1188 Zilveren tabaksdoosje en blauwbeschilderd aardewerken wandbord
Kavel Zilveren tabaksdoosje en blauwbeschilderd aardewerken wandbord

Een tweede gehalte (835/1000) zilveren tabaksdoosje met op de deksel decor van de Nachtwacht en op de zijkanten versierd met herbergdecor. Mr. C. Schoorl & J.A. Dal (fa. Dahlia), Amsterdam 1920-1958). Met aan de binnenkant een inscriptie “Aan mevrouw en den heer C.J. Warners als blijk van onze grote waardering voor uw beider onverflauwde belangstelling in de Groot-Nederlandse luchtvaart. Batavia-C, 3 juli 1948”. Uitgegeven door de directie van KLM Batavia. Met daarbij een blauwbeschilderd aardewerken wandbord met het logo van KLM, gedateerd 7 oktober 1949. Gemerkt Porceleyne Fles.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel