Zilveren tafelbel

Kavel 1281 Zilveren tafelbel
Kavel 1281. Zilveren tafelbel

Een antieke 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren tafelbel met florale graveringen. Aan de binnenzijde een koperen bel en klepel, 20e eeuws. Zilver gemerkt Mr. J.H. Schmidt, Amsterdam 1853

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel