Home
Catalogus
Aftersale
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Home
Catalogus
Aftersale
Kopen
Nieuws
Inloggen
Registreren
Veiling April 2024
Eerste
Vorige
85
86
87
88
89
90
Laatste
Zoeken
Categorieën
Antiek
Chinees porselein & aziatica
Goud, zilver & sieraden
Design & toegepaste kunst
Kunst
Kaatsballen
Hartstochten Collectie
Overig
Sortering
Kavelnummer (oplopend)
Kavelnummer (aflopend)
Startbod (oplopend)
Startbod (aflopend)
1769
Schilderij, olieverf op doek; D. Kuhn
Hamerprijs: € 50
1770
Michel van Overbeeke (1942)
Hamerprijs: € 15
1771
Europese school 20e eeuw
Hamerprijs: € 50
1772
Schilderij, olieverf op doek
1773
Dirk Kubbe (1872-1952)
Hamerprijs: € 50
1774
Jan Knikker junior (1911-1990)
Hamerprijs: € 110
1775
Ids Wiersma (1878-1965)
Hamerprijs: € 95
1776
Piet de Vries (1932-2003)
Hamerprijs: € 65
1777
C. Todelaar-Recourt
Hamerprijs: € 20
1778
Houtsnede; chinese erotika
Hamerprijs: € 30
1779
Jo Bezaan (1894-1952)
1780
Chesterfield fauteuil
Hamerprijs: € 150
1781
Hohner accordeon, Lucia IVP
Hamerprijs: € 100
1782
Grote verzameling miniatuurauto's
Hamerprijs: € 110
1783
Verzameling keukenemaille
Hamerprijs: € 55
1784
Jaren '70 keramieken plaquette
1785
Twee kwikballen
Hamerprijs: € 35
1786
Emaille plaatjes
Hamerprijs: € 50
1787
Jaren ’40 fotoalbum, Bolsward
Hamerprijs: € 15
1788
Drie herdrukken van atlassen
Hamerprijs: € 95
Eerste
Vorige
85
86
87
88
89
90
Laatste