Veiling April 2024

Emmanuel Frémiet (1824 - 1910)

Een groot 19e eeuws gepatineerd bronzen sculptuur 'Pan et oursons'. Op de achterzijde gesigneerd 'Fremiet' = Emmanuel Frémiet (1824 - 1910).

Liquid error: internal: € 1000

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Druivenspoeler

18e eeuwse wijnkoeler met gegraveerd decor.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Divers zilveren bestek

Groot lot divers zilveren bestek

Liquid error: internal: € 1400

Meer informatie en bieden

Twee antieke oorijzers

Lot van twee antieke oorijzers: één tweede gehalte zilveren exemplaar, mr. K. Zijlstra, Joure/Drachten, actief vanaf 1855, met vergulde knoppen. En een verguld exemplaar

Liquid error: internal: € 200

Meer informatie en bieden

Driedelige zilveren sieradenset

Een driedelige eerste gehalte zilveren sieradenset, mogelijk Scandinavisch

Liquid error: internal: € 400

Meer informatie en bieden

Biscuitporseleinen sculptuur

Een groot 19e eeuws biscuitporseleinen sculptuur, voorstelling van Adriane en de panther. Gemerkt Minton op de voet. Naar het origineel van Johann Heinrich von Dannecker (1758-1841).

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Lemster spreukschotel

Een 19e eeuwse Lemster spreukschotel ‘Een uur van onbedachtzaamheid kan maken dat men jaren schreidt’.

Liquid error: internal: € 240

Meer informatie en bieden

Blauw glazen mosterdpot

Een 18e eeuwse blauw glazen mosterdpot in zilveren montuur.

Liquid error: internal: € 320

Meer informatie en bieden

Zilveren theepot, Joost Even Amsterdam 1840

Een antieke eerste gehalte zilveren 19e eeuwse tweede gehalte zilveren theepot, bekroond met een hond, op komfoor. Mr. Joost Even, Amsterdam ca. 1840.

Liquid error: internal: € 400

Meer informatie en bieden

Delfts aardewerken plaquette, 18e eeuw

Een 18e eeuwse Delfts aardewerken plaquette met gecontourneerde rand, versierd met schelpmotief en Chinoiserie decor.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Zilveren brandewijnkom met zilveren roomlepel

Een antieke 19e eeuwse tweede gehalte zilveren brandewijnkom met gedreven decor religieuze afbeeldingen, met daarbij een 18e eeuwse zilveren roomlepel.

Liquid error: internal: € 320

Meer informatie en bieden

Eugenio Pattarino (1885 - 1971)

Porseleinen sculptuur, Maria met kind. Gesigneerd prof Eugene Pattarino (Italië, 1885 - 1971)

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Geelgouden oorijzer met gouden oorijzerknoppen

Liquid error: internal: € 4200

Meer informatie en bieden

Twee paarse vazen; A.D. Copier

Twee paarse vazen, ontwerp A.D. Copier voor glasfabriek Leerdam, model Flora.

Liquid error: internal: € 300

Meer informatie en bieden

M.O.L. porselein, 18e eeuw

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Gouden hanger met blauwe steen

Een 20e eeuws 14 karaats (585/1000) opengewerkte gouden hanger met blauwe steen.

Liquid error: internal: € 110

Meer informatie en bieden

Zilveren suikertafeltje, 18e eeuw

Een antiek 18e eeuws Fries zilveren suikertafeltje met gecontourneerde rand en gedreven decor, onder andere schelpmotieven, bladranken en een  vogel. Op gegoten voet met drie pootjes 18e eeuws.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Geelgouden slavenarmband bezet met parels

Liquid error: internal: € 400

Meer informatie en bieden

Couvert, zittende leeuw

Een 18e of 19e eeuws eeuws couvert, de heften in de vorm van een leeuw met schild.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden

Delfts aardewerken schotel, 17e eeuw

Een antieke Delfts aardewerken schotel, Wanli stijl, met voorstelling van een leeuw bij een poort.

Liquid error: internal: € 240

Meer informatie en bieden