Lot van zes wit aardewerken puddingvormen in de vorm van vissen. Allen gemerkt Société Ceramique en Regout, Maastricht.
Liquid error: internal: € 45
Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.
Meer informatie en bieden
Een 20e eeuwse industriële grenenhouten werkbank. Gebruikt door vijf generaties in een Friese schoenmakerij.
Liquid error: internal
Meer informatie en bieden