Veiling Januari 2024

Zes puddingvormen, vissen

Lot van zes wit aardewerken puddingvormen in de vorm van vissen. Allen gemerkt Société Ceramique en Regout, Maastricht.

Liquid error: internal: € 45

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Industriële tafel

Een 20e eeuwse industriële grenenhouten werkbank. Gebruikt door vijf generaties in een Friese schoenmakerij.

Liquid error: internal

Meer informatie en bieden