Veiling Januari 2024

Zes bronzen schijfkandelaars

Lot van zes 18e en 19e eeuwse bronzen schijfkandelaars.

Startbod € 120

Bieden mogelijk tot: Deze veiling is gesloten.

Meer informatie en bieden

Zwarthouten Weense tulpenregulateur

Een antieke zwarthouten Weense tulpenregulateur, ca. 1890.

Startbod € 100

Meer informatie en bieden

Messing carriage clock

Een antieke messing carriage clock. Emaille wijzerplaat met Romeinse cijferaanduiding en dagaanduiding. Rondom met facetgeslepen glas, ca 1900

Startbod € 100

Meer informatie en bieden

Bruin aardewerken theepotje en suikerpotje, Engels 18e eeuw

Een bruin aardewerken theepotje, met daarbij een bruin aardewerken suikerpotje met deksel. Engels, ca. 1770

Startbod € 100

Meer informatie en bieden

Tribaal Afrikaans vruchtbaarheidsbeeldje, Fanti

Een 20e eeuws tribaal Afrikaans vruchtbaarheidsbeeldje, Ghana, Fanti stam.

Startbod € 100

Meer informatie en bieden

Zeven wapens in geklonken koperen bak, 18e en 19e eeuw

Startbod € 1500

Meer informatie en bieden

Twee Delfts aardewerken sculpturen, 18e eeuw

Startbod € 1000

Meer informatie en bieden

Tegeltableau; Rozenburg Den Haag

Een 20-pas polychroom beschilderd tegeltableau, Rozenburg Den Haag. Portret van een man met hoed en vrouw met glas bij raampartij, naar een schilderij van Johannes Vermeer.

Startbod € 500

Meer informatie en bieden

Tegeltableau, Rozenburg Den Haag

Tegeltableau, Rozenburg Den Haag. Boten op het meer bij stad. Naar Jan Vrolijk.

Startbod € 300

Meer informatie en bieden

Ulysse Nardin scheepschronometer

Startbod € 800

Meer informatie en bieden

Driedelig kaststel, Rozenburg Den Haag

Startbod € 1000

Meer informatie en bieden

Glas versierd met gravures en tekst op zilveren voet

18e eeuwse glas versierd met gravures en tekst ‘T wel vaaren van de Negotsy’. Geplaatst op zilveren voet.

Startbod € 750

Meer informatie en bieden

Twee Delfts aardwerken sculpturen, 18e eeuw

Lot van twee Delfts aardewerken 18e eeuwse sculpturen, paarden bij een hekwerk. Polychroom (koud)beschilderd op onderglazuur groene voet .

Startbod € 700

Meer informatie en bieden

Lladro beeld, Venetiaans carnaval

Een groot Lladro beeld, Venetiaans carnaval. Model 1816, in originele doos, met certificaat. Limited edition, nr 359/1000. Uit 1999. Door D. Juan Coderch & D. Julio Ruiz

Startbod € 700

Meer informatie en bieden

Tegel, Rozenburg Den Haag

Horizontaal beschilderde tegel van Rozenburg Den Haag. Koeien in de polder.

Startbod € 200

Meer informatie en bieden

Russische lakwerken pennendoos, Oleg Shapkin Fedoskino

Startbod € 600

Meer informatie en bieden

Opengewerkte loden plaquette, 17e eeuw

Startbod € 600

Meer informatie en bieden

Vier sculpturen, 19e eeuw

Lot van vier 19e eeuwse uit hout gestoken en polychroom beschilderde sculpturen, evangelisten.

Startbod € 600

Meer informatie en bieden

Vijfdelig Delfts kaststel, De Claeuw 18e eeuw

Startbod € 600

Meer informatie en bieden

19e eeuwse pendule, Shakespeare

Een grote antieke pendule. Voorstelling van Shakespeare op een sokkel. Aan de onderkant een voorstelling van  studerende putti’s in reliëf. Ca. 1860.

Startbod € 600

Meer informatie en bieden

Porseleinen tegel, plateelbakkerij Zuid-Holland

Startbod € 200

Meer informatie en bieden

Beschilderde tegel in lijst van Rozenburg Den Haag. Huis aan het water. F.R. du Chattel.

Startbod € 100

Meer informatie en bieden

Tegeltableau, Rozenburg door G.J. Sijthoff

Tegeltableau van Rozenburg Den Haag. Zeilschepen op zee. Gesigneerd door G.J. Sijthoff. Naar Mesdag

Startbod € 200

Meer informatie en bieden

Vorderzappler tafelklok, 18e eeuw

Een 18e eeuwse Duitse tafelklok, Vorderzappler, met spillegang.

Startbod € 500

Meer informatie en bieden

Bronzen sculptuur

Bronzen sculptuur van een dame met twee geitjes op marmeren voet.

Startbod € 450

Meer informatie en bieden