Herenzakhorloge in gouden kast aan gouden chatelaine

Kavel 251 Herenzakhorloge in gouden kast aan gouden chatelaine
Kavel 251. Herenzakhorloge in gouden kast aan gouden chatelaine

Een antiek 19e eeuws herenzakhorloge in gouden kast. Fraai versierde wijzerplaat, achterzijde met gravering van twee paarden . Uurwerk gemerkt ‘Remontoir Cylindre 6 Rubis’. Aan een antieke 14 karaats geelgouden chatelaine

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Veiling Veilingavond 2 (23 januari) - zaalveiling en livestream
Startbod € 500
Verkocht voor € 550
Vorig kavel Volgend kavel