Zilveren koektrommel op onderschotel, Van Kempen & Begeer

Kavel 252 Zilveren koektrommel op onderschotel, Van Kempen & Begeer
Kavel 252. Zilveren koektrommel op onderschotel, Van Kempen & Begeer

Een tweede gehalte (835/1000) Nederlands zilveren koektrommel op onderschotel, beide versierd met parelrand. Van Kempen en Begeer, tweede helft 20e eeuw. Gemerkt '835', 'ZII'

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Veiling Veilingavond 2 (23 januari) - zaalveiling en livestream
Startbod € 500
Vorig kavel Volgend kavel