Zilveren kaatsbal, ca. 1780

Kavel 103 Zilveren kaatsbal, ca. 1780
Kavel Zilveren kaatsbal, ca. 1780

Een antieke 18e eeuwse Fries zilveren kaatsbal met gegraveerd decor van een herberg waar de vlag uithangt, een tafel met vier figuren en twee kaatsers, met op de achtergrond een herberg en twee man publiek. De onderzijde gegraveerd in de vorm van een bloem. Ongekeurd. Herkomst: veilinghuis Ald Fryslan, oktober 2014, lot 580

Taxatiewaarde € 3000 - € 5000
Veiling Sessie 1
Startbod € 2000
Verkocht voor € 5000
Vorig kavel Volgend kavel