Zilveren kaatsbal, Pieter Jurjens Schmidt (1772-1849)

Kavel 102 Zilveren kaatsbal, Pieter Jurjens Schmidt (1772-1849)
Kavel Zilveren kaatsbal, Pieter Jurjens Schmidt (1772-1849)

Een vroeg 19e eeuwse Fries zilveren kaatsbal. Gedreven decor van twee kaatsers, met aan weerszijden twee toeschouwers, en een herberg, tussen twee banden van alternerende voluten. Aan de onderzijde versierd met bloemmotief, tevens gemerkt met zwaardje en meesterteken PS in ruit = Pieter Jurjens Schmidt (1772-1849), werkzaam te Leeuwarden vanaf 1803 (Voet 541). Provenance: veilinghuis Ald Fryslan, 27 oktober 2003

Taxatiewaarde € 3000 - € 5000
Veiling Sessie 1
Startbod € 2000
Verkocht voor € 3400
Vorig kavel Volgend kavel